Wyświetl pojedynczy post
twsdfan
Junior Member
 
Od: 08.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#857
Stary 10.10.2015, 22:42
Jak dla mnie też, niepotrzebne najazdy na druga strone Bloń, smiac mi sie chce z tego typow ich pojazdow w meczu z Termalica, Ruchem itp., a sami to robimy, podczas naszego swieta, jak dla mnie bezsens. Ciekawy jestem w jakim wieku był mlodu gniazdowy ? Ogolnie mecz na plus, choc chcialbym jeszcze wiecej zabawy, nie fauli, a jakis "zabaw" na murawie
Odpowiedz cytując