Jak dla mnie też, niepotrzebne najazdy na druga strone Bloń, smiac mi sie chce z tego typow ich pojazdow w meczu z Termalica, Ruchem itp., a sami to robimy, podczas naszego swieta, jak dla mnie bezsens. Ciekawy jestem w jakim wieku był mlodu gniazdowy

? Ogolnie mecz na plus, choc chcialbym jeszcze wiecej zabawy, nie fauli, a jakis "zabaw" na murawie
