Wyświetl pojedynczy post
pzkwr
Senior Member
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1804
Stary 10.10.2015, 22:24
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Ludzie, pamiętajcie tez 2 mistrzostwa, mecze z Beitarem i Barceloną. Dużo fajnych chwil przeżylismy za Skorży.
No, np. przegraną w eliminacjach LM z amatorami, którzy na mecz przyjechali 1,5 tys km autobusem. Chwile te nie były może fajne, ale niezapomniane to na pewno. Ja w każdym razie tego Maciejowi "Liga bedzie ciekawsza" Skorży nie zapomnę.
rrr