siemstein napisał(a):

|
Ludzie, pamiętajcie tez 2 mistrzostwa, mecze z Beitarem i Barceloną. Dużo fajnych chwil przeżylismy za Skorży.
|
No, np. przegraną w eliminacjach LM z amatorami, którzy na mecz przyjechali 1,5 tys km autobusem. Chwile te nie były może fajne, ale niezapomniane to na pewno. Ja w każdym razie tego Maciejowi "Liga bedzie ciekawsza" Skorży nie zapomnę.