hubert.fan napisał(a):

Przecież Gowin jest kibicem Wisły Kraków więc co w tym dziwnego ? Zrobił sobie fotkę z idolem, ja nie widzę w tym żadnego lansowania 
To po której stronie barykady stoi pan w odwiecznym krakowskim konflikcie Wisła - Cracovia?
Wisła, zdecydowanie Wisła. I to pomimo tego, że mój macierzysty klub Czarni Jasło był i nadal jest zaprzyjaźniony z Cracovią. Ale kiedy grałem w piłkę i ona była dla mnie całym życiem, czyli w latach 70., Wisła była bezapelacyjnie najlepsza. Podobnie zresztą jak w latach 2000. Pamiętam doskonale tę świetną drużynę, a Cracovia pałętała się po dole tabeli albo po niższych klasach. Długo mógłbym wymieniać nazwiska wybitnych piłkarzy Wisły. To była drużyna na poziomie europejskim.
|
Niby go znam a nie znam, niby go cenię a nie cenię, niby grał w Czarnych ja niby też ,jest kibicem Wisły , ja też
