Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 10.10.2015, 21:01
hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Przecież Gowin jest kibicem Wisły Kraków więc co w tym dziwnego ? Zrobił sobie fotkę z idolem, ja nie widzę w tym żadnego lansowania

To po której stronie barykady stoi pan w odwiecznym krakowskim konflikcie Wisła - Cracovia?

Wisła, zdecydowanie Wisła. I to pomimo tego, że mój macierzysty klub Czarni Jasło był i nadal jest zaprzyjaźniony z Cracovią. Ale kiedy grałem w piłkę i ona była dla mnie całym życiem, czyli w latach 70., Wisła była bezapelacyjnie najlepsza. Podobnie zresztą jak w latach 2000. Pamiętam doskonale tę świetną drużynę, a Cracovia pałętała się po dole tabeli albo po niższych klasach. Długo mógłbym wymieniać nazwiska wybitnych piłkarzy Wisły. To była drużyna na poziomie europejskim.
Niby go znam a nie znam, niby go cenię a nie cenię, niby grał w Czarnych ja niby też ,jest kibicem Wisły , ja też
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 10.10.2015 o godz. 21:03.
Odpowiedz cytując