1q2 napisał(a):

|
15k to dobry wynik.Mecz towarzyski z jakimkolwiek zespołem z tzw topu to pełny stadion ale nie Wiślaków a kibiców piłki a te 15 tyś to nasi kibice i z tego się cieszmy.
|
Tutaj muszę Ci przyznać rację ale Ci ludzie zaproszeni przez aktywnych Wiślaków to stanowią procent który zwiększy nam frekwencję na dłuższą metę i takie zachęcające akcje powinny być prowadzone non stop bo z każdej akcji kilku przysłowiowych Wiślaków zasili nasze szeregi.
W tym momencie jest element np. oprawy którą nowicjusz wchłonie i następnym razem będzie chciał w niej uczestniczyć- a co za tym idzie będzie się tym chwalił i byc może dzięki temu reklamował Białą Gwiazdę