Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#823
Stary 10.10.2015, 19:59
c. napisał(a):Wyświetl post
nie porownuj Jopa, Matyje, Pawelka, mlodych grajacych w 3 lidze i starych, ktorzy z pilka dali sobie spokoj jakies 20 lat temu i kilku innych, plus kibicow , ktorzy wybiegli na murawe i aktualna druzyne Wisly, ktora widzimy na co dzien do Mistrza Niemiec, zawodowcow grajacych na najwyzszym poziomie ktory przyjezdza do Polski raz na 20 lat.

obiektywnie to polowa nazwisk zaproszonych to jakies nieporozumienie.

i jak na taki sklad, taki dzien i pore meczu to frekwencja byla ok.

ale juz po wszystkim, dobranoc
Dla mnie Ci zawodnicy którzy wystąpili w zespole gwiazd zasłużyli na słowa uznania bo praktycznie każdy przyłożył cegiełkę do jakiegoś mistrzostwa.
Szkoda Małeckiego bo jednak się przysłużył Białej Gwieździe ( 1-0 z Apoelem u siebie )
Odpowiedz cytując