R33 napisał(a):

|
Śląsk Wrocław grał w tamtym roku sparing z Borussią Dortmund i było 34 tysiące.
|
Ok.
My graliśmy tylko... z naszymi byłymi gwiazdami które tłumów nie przyciągnęły...
Swoją drogą szkoda że nie było stadionu jak graliśmy z jakimiś Realami gdzie bilety u koników po 1000 chodziły.