Wyświetl pojedynczy post
gaudi10
Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#817
Stary 10.10.2015, 19:33
R33 napisał(a):Wyświetl post
Śląsk Wrocław grał w tamtym roku sparing z Borussią Dortmund i było 34 tysiące.
Ok.
My graliśmy tylko... z naszymi byłymi gwiazdami które tłumów nie przyciągnęły...
Swoją drogą szkoda że nie było stadionu jak graliśmy z jakimiś Realami gdzie bilety u koników po 1000 chodziły.
Odpowiedz cytując