Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 10.10.2015, 19:30
IncognitoTSW napisał(a):Wyświetl post
a tymczasem lansowania się przed wyborami ciąg dalszy
Przecież Gowin jest kibicem Wisły Kraków więc co w tym dziwnego ? Zrobił sobie fotkę z idolem, ja nie widzę w tym żadnego lansowania

To po której stronie barykady stoi pan w odwiecznym krakowskim konflikcie Wisła - Cracovia?

Wisła, zdecydowanie Wisła. I to pomimo tego, że mój macierzysty klub Czarni Jasło był i nadal jest zaprzyjaźniony z Cracovią. Ale kiedy grałem w piłkę i ona była dla mnie całym życiem, czyli w latach 70., Wisła była bezapelacyjnie najlepsza. Podobnie zresztą jak w latach 2000. Pamiętam doskonale tę świetną drużynę, a Cracovia pałętała się po dole tabeli albo po niższych klasach. Długo mógłbym wymieniać nazwiska wybitnych piłkarzy Wisły. To była drużyna na poziomie europejskim.
Ostatnio edytowane przez heoij : 10.10.2015 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując