Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1792
Stary 10.10.2015, 12:35
Savik napisał(a):Wyświetl post
Skorża w Wiśle? Ten "zlotousty", który zaraz po przejściu do Legii stwierdził, że "praca w Legii to spełnienie marzeń"...
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=23215
Mam nadzieję, że NIGDY to nie nastąpi!!
A czy przychodząc do Wisły przypadkiem nie stwierdził "praca w Wiśle przerosła moje marzenia"?