Temat
:
Wisła Kraków to nasza historia
Wyświetl pojedynczy post
jerry1990
Senior Member
Od: 09.2005
Offline
#
11
10.10.2015, 10:57
To na ten moment sprzedano około 17 tysięcy, myślę więc że 22 będzie spokojnie.
jerry1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jerry1990
Znajdź inne posty napisane przez jerry1990