Wyświetl pojedynczy post
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#788
Stary 10.10.2015, 09:27
Idź sobie na ul. Pawią (przechodzisz przez Galerię Krakowską z Dworca) i masz stamtąd autokary o numerach 179 lub inne, Twój kierunek to albo przystanek "Cracovia" - dalej ul. 3 Maja albo przystanek "AGH" i ul. Reymonta
Nie polecam włażenia do tramwaju bo właśnie trwa remont 1 obwodnicy co skutecznie uniemożliwia bezpośredni dojazd na stadion.
Odpowiedz cytując