Idź sobie na ul. Pawią (przechodzisz przez Galerię Krakowską z Dworca) i masz stamtąd autokary o numerach 179 lub inne, Twój kierunek to albo przystanek "Cracovia" - dalej ul. 3 Maja albo przystanek "AGH" i ul. Reymonta

Nie polecam włażenia do tramwaju bo właśnie trwa remont 1 obwodnicy co skutecznie uniemożliwia bezpośredni dojazd na stadion.