Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28566
Stary 10.10.2015, 07:37
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Śmierdzi brakiem internetu 3G i 2G, ogólnie mało info czyli dużo do ukrycia.
Zadzwoniłem i spytałem - jeśli ktoś nie ma telefonu obsługującego LTE to 3G i 2G będzie również działało.

a mms-y po 0,25 gr za jeden
Odpowiedz cytując