Dzimi napisał(a):

Czyli co, jak piłkarz pięć razy nie trafi do bramki, przez niego zespół przegra mecz, wyrządził szkodę klubowi, to jaką odpowiedzialność ma ponieść?
Klub nie płaci = ponosi odpowiedzialność
Piłkarz źle gra = jak odpowie za szkody które wyrządza słabą grą?
|
Możesz go przenieść do rezerw, klubu kokosa lub kazać biegać codziennie na około błoń. Możesz również wstrzymać wypłatę jakiekolwiek premii lub podwoić treningi ...jest milion sposobów na to by uprzykrzyć komuś kontrakt.
Tyle że twoje porównanie jest pozbawione sensu. Piłkarz jest trybikiem i jeśli gra źle to od tego jest trener/manager by to zauważyć i nie wystawiać do zawodów zawodnika. Głupotą jest mieć pretensje do słabo grającego piłkarza, że gra słabo.