Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.10.2015, 22:47
A propos niewydrukowanej tabeli weszło,to przyznanie nam punktu za mecz z Piastem to jakiś absurd...bo nieszpor by wyleciał,więc grali by w przewadze,to by coś na pewno strzelili. heheh.