Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 09.10.2015, 22:13
Liczyłem że przedstawiciel PiS dopuści do głosu eurosceptycznego polityka,ale jak widać nie chciał ryzykować

https://www.youtube.com/watch?v=aTnAJFg_hpk

Dlatego nie zagłosuje na PiS,są zbyt poprawni politycznie i w imię tej poprawności nie chcą ryzykować. Obawiam się że po wygranej wiele się nie zmieni i dalej będzie podlizywanie się Obamie,który przecież nakazywał Europie przyjmować uchodźców.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 10.10.2015 o godz. 12:22.
Odpowiedz cytując