Liczyłem że przedstawiciel PiS dopuści do głosu eurosceptycznego polityka,ale jak widać nie chciał ryzykować
https://www.youtube.com/watch?v=aTnAJFg_hpk
Dlatego nie zagłosuje na PiS,są zbyt poprawni politycznie i w imię tej poprawności nie chcą ryzykować. Obawiam się że po wygranej wiele się nie zmieni i dalej będzie podlizywanie się Obamie,który przecież nakazywał Europie przyjmować uchodźców.