Lukasz napisał(a):

|
I co ważne, osoby podpisująca kontrakt odpowiadają w całości za szkody poniesione podczas realizacji kontraktu
|
Czyli co, jak piłkarz pięć razy nie trafi do bramki, przez niego zespół przegra mecz, wyrządził szkodę klubowi, to jaką odpowiedzialność ma ponieść?
Klub nie płaci = ponosi odpowiedzialność
Piłkarz źle gra = jak odpowie za szkody które wyrządza słabą grą?