Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7538
Stary 09.10.2015, 21:32
mmm

mnie to nie śmieszyło bo było logiczne z punktu widzenia teorii gier acz nie do końca sprawdzało się w futbolu. To wrzuciłem bo mnie śmieszy i myślę, że nie tylko mnie
Odpowiedz cytując