Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Janusz
Member
Od: 06.2013
Offline
#
1324
09.10.2015, 18:51
Z powodu pracy mieszkam od kilku lat w w Poznan, tu między kibolami a właścicielem większa zadyma sie kroi...
Janusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Janusz
Znajdź inne posty napisane przez Janusz