Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10735
Stary 09.10.2015, 15:47
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Dwa: dzisiaj nas to boli ale niestety pozostali wymienieni chcą dostać swoje, które należy się im jak psu buda. Zobowiązania trzeba podejmować świadomie i je spłacać. Nikt nas nie zmuszał do podpisywania kontraktów. Pretensje można mieć tylko do tych, którzy te kontrakty podpisywali oraz do tych, którzy na to wyrazili zgodę.
Jak kupisz grunt na ktorym zbudujesz dom a potem Cie zaleje woda i okaże sie ze to był grunt nie pod budowe to tez miej pretensje do siebie - nikt Cie nie zmuszał.
Bierzesz kredyt we frankach - tez pretensje tylko do samego siebie...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując