rafkur napisał(a):

|
Dwa: dzisiaj nas to boli ale niestety pozostali wymienieni chcą dostać swoje, które należy się im jak psu buda. Zobowiązania trzeba podejmować świadomie i je spłacać. Nikt nas nie zmuszał do podpisywania kontraktów. Pretensje można mieć tylko do tych, którzy te kontrakty podpisywali oraz do tych, którzy na to wyrazili zgodę.
|
Jak kupisz grunt na ktorym zbudujesz dom a potem Cie zaleje woda i okaże sie ze to był grunt nie pod budowe to tez miej pretensje do siebie - nikt Cie nie zmuszał.
Bierzesz kredyt we frankach - tez pretensje tylko do samego siebie...