kubad99 napisał(a):

|
Mam kartę kibica. Czy mogę zamówić bilety na bilety.wisla.krakow.pl również dla moich znajomych, którzy nie maja karty kibica ? Czy wtedy odrazu wchodzimy na mecz czy będzie trzeba jeszcze coś wymieniać przy kasie ?
|
EDIT. nie chcę wprowadzać w błąd...
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami
To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern