Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10734
Stary 09.10.2015, 14:29
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Akurat sama gra w podstawowym składzie jakiejś drużyny nie jest wyznacznikiem jego zdolności bądź nie do gry, szczególnie po takiej przerwie.
Albo jest zdrów, albo nie. Raczej przez przypadek Gość nie schodzi z boiska w 37 min. meczu.
I to jest właśnie wg mnie próba wyłudzenia. Najpierw na siłę szukanie lekarza, który Mu podbije zdolność do gry, a następnie po 8 m-cach od rozwiązania kontraktu przez Wisłę (I 2015), co jest zazwyczaj wystarczającym okresem do przygotowania się do gry (w przypadku zdrowego zawodnika) 127 min. w I lidze serbskiej i już nawet tenże Klub nie umieszcza Go w kadrze I drużyny (a nie podstawowym składzie, jak sugerujesz) na swojej oficjalnej stronie.
Powód: zdegradowałem Vożdovac:/
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 09.10.2015 o godz. 14:50.
Odpowiedz cytując