Kurz napisał(a):

|
Akurat sama gra w podstawowym składzie jakiejś drużyny nie jest wyznacznikiem jego zdolności bądź nie do gry, szczególnie po takiej przerwie.
|
Albo jest zdrów, albo nie. Raczej przez przypadek Gość nie schodzi z boiska w 37 min. meczu.
I to jest właśnie wg mnie próba wyłudzenia. Najpierw na siłę szukanie lekarza, który Mu podbije zdolność do gry, a następnie po 8 m-cach od rozwiązania kontraktu przez Wisłę (I 2015), co jest zazwyczaj wystarczającym okresem do przygotowania się do gry (w przypadku zdrowego zawodnika) 127 min. w I lidze serbskiej i już nawet tenże Klub nie umieszcza Go w kadrze I drużyny (a nie podstawowym składzie, jak sugerujesz) na swojej oficjalnej stronie.