Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10729
Stary 09.10.2015, 12:23
^^ Jeżeli Smuda sam by podjął taką decyzję, że olewa pracę w Wiśle i bierze inną, gorzej płatną posadę. To nic by mu się od Wisły nie należało. Tymczasem to klub zakończył współpracę, zgodnie z zapisami w kontrakcie.
Odpowiedz cytując