swiety37 napisał(a):

|
Odeszli z winy klubu. Znaleźli kluby które im płaciły mniej. Wisła pokrywać musiała tylko (aż?) różnicę tego co by zarabiali u nas i tego co w nowym klubie dostawali.
|
czy tzn ze gdyby tak czysto teoretycznie Chytry Dziad Smuda podpisal jutro kontrakt z Huraganem Pierdziszewo za 1 tys zlotych to i tak co miesiac Wisła musialaby myu placic dodatkowo 59 tys tego haraczu

? zawsze myslalem ze nie mozna miec dwoch kontraktow jednoczesnie