Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10727
Stary 09.10.2015, 11:47
swiety37 napisał(a):Wyświetl post
Odeszli z winy klubu. Znaleźli kluby które im płaciły mniej. Wisła pokrywać musiała tylko (aż?) różnicę tego co by zarabiali u nas i tego co w nowym klubie dostawali.

czy tzn ze gdyby tak czysto teoretycznie Chytry Dziad Smuda podpisal jutro kontrakt z Huraganem Pierdziszewo za 1 tys zlotych to i tak co miesiac Wisła musialaby myu placic dodatkowo 59 tys tego haraczu ? zawsze myslalem ze nie mozna miec dwoch kontraktow jednoczesnie
Odpowiedz cytując