element napisał(a):

Dla innych piłkarzy nie było problemu zrozumieć problemy finansowe klubu.. a wyzej wymienieni mają na nie wyjebane, na Twój ukochany klub i i tym samym na Ciebie i chodzi im tylko o kasę.
Oni się Tobą przejmują? Wisłą? jej problemami? w dupie to mają. To przestać się przejmować nimi.
Przez dwóch z nich dzisiaj mamy większe problemy, choć zapomnieli kto im dał zarobić i wyciągnął z marginesu. Prawdziwych poznaje się w biedzie.
I odpowiedzialni za taki stan rzeczy są m.in. Genkov, Iliev, Jovic, Jovanovic i Jaliens, którzy SWOJĄ GRĄ doprowadzili do problemów finansowych klubu. Trzeba było grać lepiej to pieniądze by się znalazły, a klub sportowo byłby w lepszej sytuacji wyjściowej. Ale skoro grać się nie chciało i grało się ch.ujowo to pieniędzy nie ma. Prosta zasada. Ale te k.urwy są bez zasad i choć zrujnowali nasz klub to pierwsi wyciągają łapy po pieniądze. Trzeba mieć k.urwa tupet.
|
Po pierwsze, przez bardzo ale to bardzo długi czas w/w piłkarze wykazywali zrozumienie, ale wielu z nich przez ponad pół roku nie dostawało pensji. Nie, to nie jest normalne - wykonujesz swoją pracę, to powinieneś otrzymywać pensję. Już widzę Ciebie jak przez pół roku kasy nie dostajesz..
Iliev? Iliev po żadnych sądach nie chodzil, a grał PRZYZWOICIE. Jovanovic? Zwłaszcza po przestawieniu na stopera tworzył z Głową najlepszą parę stoperów w lidze.
W kwestii Jaliensa, mniej więcej od lutego do kwietnia/maja 2013 grał na blokadach, które już robił we własnym zakresie bo klub nie chciał dawać kasy. A z drugiej strony, nie chciał przechodzić rehabilitacji bo wiedział jaka na niego spadnie krytyka. Dopiero jak się doleczył, to samą koncówke seoznu 2012/2013 miał całkiem niezłą. Kolejny fakt, jak w listopadzie/grudniu 2012 zbierano w klubie na schlachetną paczkę, niektorzy dali po kilkaset zlotych, on jak sie dowiedzial o co chodzi, na nastepny dzien przyniosl 15 tys w gotowce, mimo ze dawno nie mial placone. Nie jego wina ze ktos podpisal z nim taki kontrakt.
Skoro chu** wiesz, to sie nie wypowiadaj na ten temat..