Wyświetl pojedynczy post
swiety37
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8912
Stary 09.10.2015, 07:36
Mąka - najlepszy na boisku.
W szoku byłem jak patrzyłem na wszelkie podania Glika... szybko, z pierwszej piłki, dołem, górą, w każdą stronę i chyba wszystko idealnie do nogi...
Mąka, Lewandowski i Glik byli najlepsi u nas. Fabiańskiemu za to brakuje tych 15cm wzrostu, zagrał jak nasz Buchalik - wpuścił to, co miało wpaść.
Odpowiedz cytując