|
Mąka - najlepszy na boisku.
W szoku byłem jak patrzyłem na wszelkie podania Glika... szybko, z pierwszej piłki, dołem, górą, w każdą stronę i chyba wszystko idealnie do nogi...
Mąka, Lewandowski i Glik byli najlepsi u nas. Fabiańskiemu za to brakuje tych 15cm wzrostu, zagrał jak nasz Buchalik - wpuścił to, co miało wpaść.
|