http://biznes.onet.pl/wiadomosci/rol...-klimat/v04wvw
nasprowadzali ciapatych to już się świnie nie podobają!!!
....AAAAAA!!!!!!
25 już za 2 tygodnie.
Żadnego siedzenia w domach.
Robimy z tym porządek!!!!
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"