dynek.pl napisał(a):

|
. Zremisowalismy oczywiscie dzięki Lewandowskiemu ale i kalectwie Grosickiego, ktory oczywiscie nie mial siły dokopać piłki do pola karnego na wysokość głów zawodników.
|
Czyli wiesz ze zamysł na rozegranie tego rzutu wolnego był inny? Masz przecieki z kadry nt tego jakie schematy graja?
Najlepszy mecz Mąki w zyciu. Tak mało strat nie zanotował chyba jeszcze nigdy + w krótkiej grze miażdzył Szkotów.
W sumie spodniczki 2 strzaly, 2 mega bramki. W koncu za nami idzie fart, no i idzie też nowy Górski via Adam Siwy w okularach Nawałka.
Błaszczykowski słabo.