licoo napisał(a):

Ktoś pisze rysa na szkle, dla mnie rysą jest Pawełek. Zamiast niego wolę Angelo Hugues.
A Smuda mógłby poprowadzić drużynę anty legend, np. Dolha, Surma, Kokoszka, itd.
P.S. Kaziu Węgrzyn też był spoko, tylko nie wiem po jaką cholerę on poszedł do parchów.
|
Węgrzyn ? Przecież to największy anty-Wiślacki komentator jaki istnieje/istniał. Chłop w każdym meczu leczy jakieś chore kompleksy i całym sercem jest za drużyną przeciwną Wiśle, bez znaczenia kto gra. Nie dla wegrzyna w tym spotkaniu.