Marcin_fan napisał(a):

Mecz w sobote o 15:30, koniec około 17:20 więc jeśli w okolicach Krakowa lub samym Krakowie masz wesele to jesteś w stanie na około 18 być na sali. Ii wtedy bardzo mało Cie ominie i jest to do wykonania. Jak wiadomo do 22 na weselach mało sie dzieje
|
Kolego sympatyczny

Jakby wesele było w Krakowie to ostatnią rzeczą jaką bym zrobił to płacz na forum
Niestety wesele o 16 na podkarpaciu

k...a jego zaje...na mać!