|
Więcej szczęscia niż rozumu. Ja nie wiem jak my chcielismy odrabiać straty wprowadzając Jodłowca, Wawrzyniaka czy Olkowskiego. Zremisowalismy oczywiscie dzięki Lewandowskiemu ale i kalectwie Grosickiego, ktory oczywiscie nie mial siły dokopać piłki do pola karnego na wysokość głów zawodników.
Jak zobaczyłem powołania Nawałki (Mila, Peszko kosztem zawodników grających w klubach) to pomyslalem sobie, ze nie zdziwie sie jak na koniec odpadniemy i zdanie podtrzymuję.
|