Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#740
Stary 08.10.2015, 18:52
Panowie, nie wiecie czy mecz będzie w jakiś sposób nagrywany/ transmitowany ?

Wypadło mi k...a mać zaje...ne w d..pe wesele i taki ch..j z pójścia na stadion k..a !
Odpowiedz cytując