Wyświetl pojedynczy post
element
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#739
Stary 08.10.2015, 18:37
Chciałbyś 300 zawodników do jednej drużyny zaprosić? Wielu z nich z różnych powodów nie może zagrać w tym meczu. Wielu z nich pojawi się na trybunach. A wielu nie jest w stanie w ogóle wziąć pod uwagę choćby przyjazd do Krakowa. Przecież to nie działa tak, że ktoś telefon wykona i na zawołanie z drugiego końca Polski czy z zagranicy, rzuci sprawy rodzinne, pracę i jakieś tam inne obowiązki i przyjedzie specjalnie na ten dzień i na tą godzinę. Wielu by chciało, ale to tak nie działa.
I co Wy z tym Uche macie.. on w ogóle o Wiśle pamięta jeszcze? i chyba w Katarze aktualnie siedzi.

https://www.facebook.com/video.php?v=10153807043996282
Ostatnio edytowane przez element : 08.10.2015 o godz. 18:45.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
Odpowiedz cytując