Chciałbyś 300 zawodników do jednej drużyny zaprosić?

Wielu z nich z różnych powodów nie może zagrać w tym meczu. Wielu z nich pojawi się na trybunach. A wielu nie jest w stanie w ogóle wziąć pod uwagę choćby przyjazd do Krakowa. Przecież to nie działa tak, że ktoś telefon wykona i na zawołanie z drugiego końca Polski czy z zagranicy, rzuci sprawy rodzinne, pracę i jakieś tam inne obowiązki i przyjedzie specjalnie na ten dzień i na tą godzinę. Wielu by chciało, ale to tak nie działa.
I co Wy z tym Uche macie.. on w ogóle o Wiśle pamięta jeszcze? i chyba w Katarze aktualnie siedzi.
https://www.facebook.com/video.php?v=10153807043996282