|
Pytanko mam,
Kupiłem wczoraj nagrodę przez fans4club. Dostałem kod ( w panel Twoje nagrody ).
Dziś wchodzę na bilety celem wymiany vouchera, i chciałem wybrać miejsce zgodne z karnetem ( sektor E23 ). Nie widzę żadnego okna które pozwoliłoby mi wymienić voucher na bilet.
Blokada okienek czy coś innego?
|