Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21435
Stary 08.10.2015, 14:40
wislak1995 napisał(a):Wyświetl post
Jest nadzieja, że stadion w końcu zacznie funkcjonować. Klątwa zdjęta.

http://krowoderska.pl/z-rmf-maxxx-i-...em-wisly-foto/
Czyżby twierdza przy Reymonta powróciła?
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując