Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1775
Stary 08.10.2015, 14:36
Mają sens. Dzięki temu nie posyłamy najsilniejszych zespołów z ligi, później kompromitujące eurowpierrdole, brak LM dla polskiego klubu. Czekają, aż zdobędziemy mistrzostwo.
Anty PO-PiS!!!