Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#716
Stary 08.10.2015, 08:52
Naprawde cieszyłem się i żyłą tą akcja, tym meczem. Coś czułem że będzie Jop co nie za bardzo mi odpowiadało. Ale Smuda? Uważam że popsuli to Święto nie tylko mi ale również chłopakom grającym w drużynie gwiazd, gdzie większość ma z nim na pieńku (choćby Kosa i Sobol któych odstrzelił po zakończeniu sezonu). A i pewnie w Wiśle.

Niech on sobie prowadzi swojego Burdeńskiego i oficjalnie powie że zrzeka się pensji do końca kontraktu to może zacznę go szanować. Niestety pamiętając analogiczny przykład z reprezentacji kiedy brał pensje oraz historie nieoddanej premii za kupiony Zagłębia mecz nie liczyłbym na to. Człowiek bez żadnej klasy i honoru...
Odpowiedz cytując