Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10085
Stary 08.10.2015, 08:26
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
To powinno być jak w umowie o prace - odchodzisz albo zwalniają Cię, koniec wypłat, niezależnie czy kontrakt jeszcze trwa pół roku, rok czy 2 lata.
Przecież nawet w umowie o prace masz okres wypowiedzenia plus ewentualnie odprawę. W dużych firmach jak są grupówki pracownicy często dostają 3 miesiące wypowiedzenia plus odprawę w wysokości 3 miesięcznych pensji, czyli ekwiwalent 6 wypłat.

Kontrakty to już inna para kaloszy, nawet tutaj jest możliwość rozwiązania kontraktu za porozumieniem stron, tylko wpierw do takiego musi dojść. Sęk w tym, że doszło do zerwania z winy klubu.

kkk napisał(a):Wyświetl post
2 miliony podane przez Karcza to bzdura. Wisła jest mu winna ok 150 tys. euro zaległych pensji oraz drugie 150 tys. euro jako wyrównanie do jego kontraktu w Lewskim Sofia. Tak zasądziła FIFA.
można gdzieś przeczytać ten wyrok?
Odpowiedz cytując