Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10080
Stary 07.10.2015, 22:35
Dzimi napisał(a):Wyświetl post
Ale dalej będę stał twardo przy zdaniu, że w odwrotnej sytuacji - jeśli to piłkarz wypowiada umowę, to wtedy pieniądze za dalszą część kontraktu nie powinny mu się należeć. Do dnia kiedy podziękował klubowi owszem, ale nie do końca kontraktu.
Ale słuchaj, tu nie jest wypowiedzenie kontraktu z racji tego, że "znudziło mi się grać i sobie idę", tylko facet przez pół roku czy tam kilka miesięcy nie otrzymywał należnej mu kasy. Więc to jest de facto z winy klubu.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując