Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10078
Stary 07.10.2015, 22:27
Ok częściowo się zgodzę z argumentem, tj gdyby przy spadku formy klub chciał się pozbyć piłkarza, to konieczność wypłacenia mu i tak wszystkiego do końca kontraktu jest dla piłkarza pewnego rodzaju zabezpieczeniem, że klub jednak 100 razy to przemyśli i da mu czas na powrót.

Ale dalej będę stał twardo przy zdaniu, że w odwrotnej sytuacji - jeśli to piłkarz wypowiada umowę, to wtedy pieniądze za dalszą część kontraktu nie powinny mu się należeć. Do dnia kiedy podziękował klubowi owszem, ale nie do końca kontraktu.
Odpowiedz cytując