Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10074
Stary 07.10.2015, 20:48
Dzimi napisał(a):Wyświetl post

To powinno być jak w umowie o prace - odchodzisz albo zwalniają Cię, koniec wypłat, niezależnie czy kontrakt jeszcze trwa pół roku, rok czy 2 lata.
jak sam zauważyłes to jest kontrakt a nei umowa o pracę.wszystko ma swoje plusy i minusy
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując