Dzimi napisał(a):

To powinno być jak w umowie o prace - odchodzisz albo zwalniają Cię, koniec wypłat, niezależnie czy kontrakt jeszcze trwa pół roku, rok czy 2 lata.
|
jak sam zauważyłes to jest kontrakt a nei umowa o pracę.wszystko ma swoje plusy i minusy