Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#700
Stary 07.10.2015, 19:50
Odbiegając od głównego nurtu tego wątku, zastanawiam się, czy taki mecz nie mógłby się odbywać co roku? Byłby to przyjemny punkt w wiślackim kalendarzu. Oczywiście nie mam na myśli powtarzania całej akcji z nagrodami, bo mogłoby to być źle odebrane.
Odpowiedz cytując