piotek napisał(a):

|
Ktoś mądrze wspomniał o rezerwie finansowej na wypadek przegranej z Genkovem. Też mi się wydawało, że było o tym mówione. Pamięta ktoś coś?
|
Zamrożone 2 bańki na Genkova, a jednocześnie 16 długu i gorączkowe szukanie bańki żeby ją wpłacić przed końcem września. Jak dla mnie dziwne i mało prawdopodobne.