krzaq12 napisał(a):

Powiedzmy sobie szczerze że pełne R22 mogłoby nakłonić potencjalnych sponsorów do zainwestowania w klub za którym stoi rzesza kibiców. Warto przecież wspierać klub który organizuje taką akcję, na 3 dni przed jej końcem pobija rekord polskiego crowdfundingu i pokazuje że Wisła to prawdziwa marka, która ma oparcie w fanach. Jeszcze nic nie jest stracone namawiajcie znajomych każda osoba się liczy. Ja namówiłem 2 osoby.
Do soboty
|
Ale żeby R22 było pełne, to trzeba stanowczo poprawić marketing i PR i pracować nad tym jak ludzie postrzegają Wisłę, poprawić catering (obecna spółka na stadionie chce długoterminowej umowy w zamian za szescio cyfrowa inwestycje w punkty cateringowe i VIP), uatrakcyjnić mecze i otoczke wokol meczów, przygotować programy lojalnosciowe aby zachecic do czesteszego przychodzenia czy zniki u partnerow, rozpoczecia wspolpracy z wieloma instytucjami bizneoswymi, charytatwnymi czy szkolami, plus ogolen opprawienie wizerunku w kwestii finansow - wiecznie sie pisze o dlugach
Szereg zmian jest potrzebny aby z powrotem zachecic ludzi do pworotu na trybuny, i wyniki sportowe nie koniecznie musza byc jednym z nich