Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#677
Stary 07.10.2015, 13:09
Byłem dzisiaj ok. 12 zakupić dodatkowe 4 bilety (3 osoby pierwszy raz na Wiśle i jeden powrót sprzed... telewizora). Przede mną kolejka nieduża (na 4 osoby), 4 kasy otwarte i cały czas zajęte. Jak wychodziłem kolejka była już znacznie większa. Do tego jeszcze sprzedaż internetowa.
Wnioskuję po tym, że jednak frekwencja nie będzie zła.
Pytanie czy w sobotę przed meczem będzie w ogóle prowadzona sprzedaż biletów skoro do zakończenia akcji pozostało na liczniku 3 dni (czyli jak rozumiem środa, czwartek, piątek)?
Odpowiedz cytując