Byłem dzisiaj ok. 12 zakupić dodatkowe 4 bilety (3 osoby pierwszy raz na Wiśle i jeden powrót sprzed... telewizora

). Przede mną kolejka nieduża (na 4 osoby), 4 kasy otwarte i cały czas zajęte. Jak wychodziłem kolejka była już znacznie większa. Do tego jeszcze sprzedaż internetowa.
Wnioskuję po tym, że jednak frekwencja nie będzie zła.
Pytanie czy w sobotę przed meczem będzie w ogóle prowadzona sprzedaż biletów skoro do zakończenia akcji pozostało na liczniku 3 dni (czyli jak rozumiem środa, czwartek, piątek)?