|
Jak to jest pamięta ktoś podobno Wiśle zamrożono około 400 tys. euro, które należało nam się za LE ze względu na problemy finansowe, czy teraz z tej kasy zostanie spłacony dług wobec Genkova lub innego grajka, czy prawdopodobnie nigdy tych pieniędzy już nie ,,odzyskamy"?
|