Viper napisał(a):

|
^^ Rozumiem, że Bednarza można nienawidzić. Tylko, to nie on podpisywał kontrakty po 200 tys euro za sezon z których klub nie miał szans się wywiązać bez wsparcia Telefoniki, które ustało. Jak już to szukać skandalu to w sytuacji z Wilkiem gdzie można było go sprzedać a nie zrobiono tego i zawodnik rozwiązał kontrakt.
|
Ale to on .......il "co pol roku za pol roku..".