Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10063
Stary 07.10.2015, 12:04
Viper napisał(a):Wyświetl post
^^ Rozumiem, że Bednarza można nienawidzić. Tylko, to nie on podpisywał kontrakty po 200 tys euro za sezon z których klub nie miał szans się wywiązać bez wsparcia Telefoniki, które ustało. Jak już to szukać skandalu to w sytuacji z Wilkiem gdzie można było go sprzedać a nie zrobiono tego i zawodnik rozwiązał kontrakt.
Ale to on .......il "co pol roku za pol roku..".
Odpowiedz cytując