Chyba musimy wszyscy zacząć grać w totka i jak ktoś trafi 6 to przekazuje połowę wygranej na klub

to tak pół żartem pół serio
A tak naprawdę na serio to kolejny cios w klubowe finanse i jeszcze ta sprawa, którą poruszył Viper. Nie wygląda to za dobrze