Wyświetl pojedynczy post
kicur
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10059
Stary 07.10.2015, 11:06
Chyba musimy wszyscy zacząć grać w totka i jak ktoś trafi 6 to przekazuje połowę wygranej na klub to tak pół żartem pół serio

A tak naprawdę na serio to kolejny cios w klubowe finanse i jeszcze ta sprawa, którą poruszył Viper. Nie wygląda to za dobrze
Odpowiedz cytując