Wyświetl pojedynczy post
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#668
Stary 07.10.2015, 10:04
Wg mnie akcja dobitnie pokazuje jaki w Wiśle drzemie potencjał odnośnie jej sponsorowania. Ile jest mecenasów, którzy sami się zgłosili, a ilu mogło by być gdyby samemu "zagadać". Niestety koledzy od Łysej Pały przez 10 lat będą spali. Mam nadzieję, że czym prędzej uda się rozwiązać z nimi ten bezsensowny kontrakt.
Odpowiedz cytując