|
Wg mnie akcja dobitnie pokazuje jaki w Wiśle drzemie potencjał odnośnie jej sponsorowania. Ile jest mecenasów, którzy sami się zgłosili, a ilu mogło by być gdyby samemu "zagadać". Niestety koledzy od Łysej Pały przez 10 lat będą spali. Mam nadzieję, że czym prędzej uda się rozwiązać z nimi ten bezsensowny kontrakt.
|