Wyświetl pojedynczy post
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1773
Stary 07.10.2015, 09:20
raindog napisał(a):Wyświetl post
A propos Kazia:

http://weszlo.com/2015/10/06/niewydr...ra-i-lubinian/

Gdyby dodać do tego dwa punkty za mecz na Łazienkowskiej (powinien być powtórzony karny, brak czerwonej dla Rzeźniczaka, brak drugiego karnego vs. kontrowersje przy bramce dla Wisły)...
Sorry, ale takie tabele nie mają najmniejszego sensu. Jasne, można policzyć ile "błędów" (celowych?) popełnili sędziowie, ale to, że np. Wisła miałaby karnego, albo ktoś inny nie miał, wcale nie znaczy, że mecz zakończyłby się dokładnie takim wynikiem. Równie dobrze - w teorii - Rzeźniczak mógł wylecieć z boiska, po czym Legła mogła nam wpieprzyć 4 bramki. Nie jest to niemożliwe.
Powód: lit.
Ostatnio edytowane przez Revolver : 07.10.2015 o godz. 09:20.