Ktoś tu wspomina, że niektóre sondaże są niemiarodajne

powiem Wam, że do mnie dzwoniono 24 września z IPSOSu wypytując na kogo będę głosował gdyby wybory odbyły się w najbliższy weekend.
25.09 patrzę a tam w TV i na portalach w sieci ukazał się sondaż:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,140716,t...wiadomosc.html
Głosowałem na lidera sondażu, ponadto były pytania typu:
czy zgodziłbym się na obniżenie wieku emerytalnego i czy posiadam telefon stacjonarny w domu.
Pytali również o wykształcenie, pracę oraz czy jestem z miasta(jakiej wielkości) albo wsi.