art napisał(a):

Jeśli ma się dane pesel + imię i nazwisko wypisane na kartce to zakup biletów jest błyskawiczny. Sam dzisiaj po 12 kupowałem dla znajomych i 4 bilety kupiłem w 8-10 minut. Otwarte kilka kas, kolejka na 3-5 osoba ciągle.
Informacje o powolnym procesie sprzedaży biletów przesadzone moim zdaniem.
|
Bo teraz otwartych jest kilka kas do niedawna była 1 słownie JEDNA kasa. Słowa te nie były przesadzone. Poza tym 10 min na 4 bilety to dość długo.